Sejfy Kraków

Decydując się na sejfy w pomieszczeniu popełniamy często sporo błędów. Sejfy Kraków – sprawdzimy dobrze miejsca w jakim będzie montowany i przy zakupie mamy wątpliwości odnośnie wymiaru, a to mamy dylemat gdzie go tak naprawdę umieścimy.

Decyzja zakupu sejfu powinna być przemyślana, bo to produkt, który nie często zmieniamy. Warto dobrze przemyśleć, gdzie będzie mocowany, bo to już zawęzi nam jego wybór.

Gdy wiemy już jak będzie umiejscowiony pozostaje sprawa jego wielkości, klasy bezpieczeństwa. O ile to pierwsze łatwo zmierzyć, to przy bezpieczeństwie może okazać się, że niewiele o nim wiemy. Dlatego zdajmy się na oznaczenia sejfu, dopytajmy sprzedawcę i wybierzmy taki, który odpowiadał będzie klasą wartości przechowywanych przedmiotów. Im wyższy stopień zabezpieczeń sejfu, tym większej wartości przedmioty możemy bezpiecznie w nim przechowywać. W razie ewentualnego włamania i pod warunkiem, że ubezpieczyliśmy jego zawartość bez problemu uzyskamy od ubezpieczyciela równowartość w gotówce.

Sejfy Kraków gdzie kupić najtaniej?

Sejf kupimy dzisiaj w wielu sklepach od tych specjalistycznych (co raczej oczywiste) po salony z wyposażeniem wnętrz. W większości sklepów z meblami możemy znaleźć skrytki i kasetki, a bardzo często także sejfy i to wcale nie te najprostsze.

Skierujmy swoje kroki do sklepu w Krakowie i sprawdźmy jakie sejfy są na stanie i w jakich cenach. Porozmawiajmy ze sprzedawcą, upewnijmy się odnośnie producenta, zobaczmy jakie certyfikaty ma dany model. Jednak zanim podejmiemy decyzję zweryfikujmy koszty zakupu danego modelu. Często może okazać się, że dokładnie ten sam produkt jest tańszy w innym sklepie. Wiele sklepów dane modele miało drożej nawet o 30%!

Sejfy Kraków koszty zakupu

Sejfy w klasie S1 kupimy już za ok. 800 zł. Oczywiście będą to najmniejsze z nich. Ale przy odrobinie szczęścia za kwotę nieco ponad 1200 zł kupimy już sejf spokojnie mieszczący całą naszą biżuterie, nieco gotówki i broń krótką, jeśli ktoś posiada.

Sejfy klasy S2 to wydatek w okolicach od 1500 zł. I analogicznie jak w pierwszym wypadku będzie to sejf raczej mały. Przy podawaniu tych cen zaznaczam, że mamy koniec roku 2022 i mówimy o sejfach znanych marek z certyfikatem bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz