fbpx

O nas

Powstaliśmy, aby dostarczać Wam produkty dobrej jakości w przystępnych cenach. Posiadamy specjalne oferty mebli ogrodowych, ogrodowych zestawów wypoczynkowych, mebli do domu i jego wyposażenia.

styl-mark Polska oferuje produkty dla domu, ogrodu oraz akcesoria dla każdego. W naszym sklepie znajdziesz szerokie spectrum produktów z takich kategorii, jak wyposażenia wnętrz, ogrodów, mebli, oraz niezbędnych przedmiotów do codziennego życia. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów takich ,jak meble ogrodowe w tym ogrodowych zestawów wypoczynkowych, meble do salonu oraz sypialni, dodatki tekstylne oraz dekoracyjne. Wszystkie produkty oferowane w styl-mark Polska są nowe, posiadają 2 letnią gwarancję i są sprzedawane w przystępnych cenach.

Specjalne oferty

Chcesz zrobić duże zakupy do ogrodu lub domu? Śmiało do nas pisz – chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę. Poznamy Twój budżet i w ramach niego dobierzemy idealne zestawy mebli oraz dodatków.

100% gwarancji zadowolenia

Gwarantujemy możliwość zwrot w przypadku, gdy po otrzymaniu paczki nie będziesz zadowolony. Nic nie stoi na przeszkodzie Twoich zakupów. Kup swój wymarzony zestaw mebli ogrodowych lub dodatków i nie przejmuj się kosztem transportu – dostawa przy zakupie powyżej 350 złotych w styl-mark Polska jest darmowa.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania to napisz do nas lub zadzwoń. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Codziennie doradzamy naszym klientom najlepsze aranżacje i dobieramy zestawy mebli do ogrodu, jak i domu.

Co to za miejsce?

Nasz sklep powstał, aby oferować produkty trudno dostępne na naszym rynku rodzimym z takich kategorii produktowych, jak ogrodowe zestawy wypoczynkowe, meble ogrodowe, meble do salonu, jadalni lub sypialni oraz wszelkie dodatki wnętrz i ogrodów.

Dlaczego kupisz u nas?

Nie ściemniamy. Kupujesz, nie płacisz za dostawę przy zakupie powyżej 350 złotych a jeśli produkt, który otrzymałeś chciałbyś zwrócić to masz taką możliwość – masz 14 dni na zwrot.

Nie ryzykujesz kosztów dostawy a to przy zakupie np.: mebli do ogrodu jest jednym z najważniejszych czynników w zakupach przez Internet.

Nasza historia

Pierwszy sklep styl-mark Polska powstał w 2018 roku z myślą o misji, jaką jest umeblowanie każdego domu w Polsce. Działamy prężnie, aby tego dokonać. Do tej pory nam się to udaje i codziennie mamy kolejnych zadowolonych klientów. Działamy już na wielu platformach sprzedażowych, takich jak Allegro, OLX, eMag, Carrefour, Aren.pl, Morele, Empik. Najlepsze warunki zakupu są dostępne na stronie styl-mark.pl, gdzie się właśnie znajdujesz.  Oferujemy również współpracę bezpośrednią poprzez pocztę e-mail zamowienia@styl-mark.pl, która jest dedykowana zakupom biznesowym i idealnie sprawdza się do cyklicznych zakupów.

Dziękujemy, że jesteście z nami!