fbpx

Najczęściej zadawane pytania


Czy przesyłka jest darmowa?

Nie, przesyłka w naszym sklepie nie jest darmowa. Jednak oferujemy stały koszt dostawy, wiec możesz kupować śmiało nawet duże przedmioty. Powyżej 350 złotych wartości towaru jest on wysyłany bez kosztów dostawy. Jest to niewątpliwe ważne, np. przy dostawie zestawów mebli ogrodowych.

Jaki jest czas dostawy?

Orientacyjny czas dostarczenia zamówieniowego towaru jest podany w każdym opisie przedmiotu. Najczęściej czas dostawy wynosi do 7 dni roboczych dla przedmiotów małych i średniej wielkości. Przesyłki wymagające transportu na paletach otrzymasz do 14 dni roboczych. W przypadku wydłużonego czasu dostawy zostaniesz poinformowany.

Gdzie mogę obejrzeć produkty na żywo?

Obecnie nie oferujemy takiej możliwości. Jesteśmy sklepem internetowym i istnieje jedynie możliwość zamówienia towaru na wskazany w zamówieniu adres. Prosimy pamiętać, ze oferujemy darmową dostawę powyżej 350 złotych wartości zamówienia, co ma niebagatelne znaczenie przy zamawianiu np.: zestawów mebli ogrodowych. A w przypadku, gdyby zamówiony towar nie spełnił Państwa oczekiwań posiadają Państwo, będąc konsumentami, prawo do zgłoszenia zwrotu w przeciągu czternastu dni od dnia otrzymania zamówienia.

Czy otrzymam fakturę vat?

Tak, jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce i wystawiamy faktury vat.

Jakie są dostępne formy płatności?

W styl-mark Polska oferowane formy płatności to: szybkie przelewy elektroniczne, płatności kartą, BLIK, GooglePay, Apple Pay oraz tradycyjne przelewy. W sklepie dostępne są również zakupy na raty. Nie oferujemy dostaw za pobraniem.

Czy produkty sprzedawane w sklepie posiadają gwarancję?

Tak, wszystkie produkty sprzedawane w sklepie posiadają gwarancję 24 miesięczną. Wyjątek stanowią przedmioty używane, które posiadają odpowiedni opis na karcie produktu.

Otrzymałem produkt, którego nie zamówiłem, co mam zrobić?

W przypadku otrzymania produktu niezgodnego z opisem, uszkodzonego lub niekompletnego zamówienia prosimy o kontakt e-mail na adres zamowienia@styl-mark.pl ze wskazaniem numeru zamówienia lub faktury. Pracownik w odpowiedzi pokieruje zgłoszenie do odpowiedniego działu, tak aby mogli Państwo w pełni cieszyć się zamówionym produktem.

Czy istnieje możliwość wykonania mebla na zamówienie w oferowanym przez Państwa stylu?

Niestety nie oferujemy takiej możliwości. styl-mark Polska jest dystrybutorem produktów. Nie jesteśmy producentem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia?

Obecnie nie oferujemy takiej możliwości. Jedyną opcją dostawy towaru do Państwa jest przesyłka kurierska.

Czy dostarczają Państwo zamówienia do innych krajów?

Obecnie nie oferujemy takiej możliwości. Dostawy odbywają się jedynie na terytorium Polski.